אודותינו

family Time – משחקים חינוכיים לילדים.
חברת Family Time הינה חברה להפקת משחקים חינוכיים לילדים המשלבים הנאה בשילוב ערך חינוכי.
המוצרים הם מצד אחד כלי עזר להורה להעביר לילד בצורה חווייתית איזו שהיא למידה (בעיקר בנושא שיגרה, סדר יום ותכנון זמנים) ומצד שני הם משמשים כמשחק מהנה לילדים. המוצרים מעוצבים ומאויירים בייחודיות המתאימה לעולם הילדים מה שעוזר להפוך אותם לכייפים, חווייתיים ובכל זאת חינוכיים.
החברה שמה דגש בתכנון המוצרים על חשיבות זמן המשפחה וראיית המוצרים כהזדמנות לילד ולהורה לשתף פעולה בהחלטות יקרב בניהם ויתן לילד את התחושה שסומכים עליו ותחושת עצמאות.
איך נולדו שעוני ושבועוני? כל הורה יודע. לילות הפוכים ובכי בלתי פוסק יכולים "להפוך" כל הורה רגוע לחסר סבלנות ועצבני.
מתוך הבנת החשיבות הגדולה של שגרה בחיי ילד, שני המוצרים נועדו לפתור ולעשות סדר בכל מה שקשור אליה בין אם היא יומית או שבועית.
שמי שלי שפיר (קופלמן), אמא לשלושה ילדים ומאמינה גדולה בשגרת יום ברורה לילדים. במהלך השנים האחרונות התמקדתי בגידול ילדיי ובלימודי הורות במכון אדלר.
השגרה עזרה לי והייתי שמחה לעזור לכם. מאז לידת בתי הבכורה מאי, התחלתי ליישם בבית סדר יום (בעיקר ערב...) המבוסס על ספר הדרכה שקיבלתי במתנה.
השגרה שהתהוותה בבית סייעה לי (בייחוד בשנה הראשונה לחייהם) לעבור את היום ברוגע, להיות נינוחה וככזאת העברתי תחושות דומות לילדי שהיו על פי רוב רגועים ומרוצים.
לוח זמנים של תינוק בשנה הראשונה לחייו משתנה מחודש לחודש, התינוק מתפתח בצעדיי ענק מגור קטן לבן אדם שהולך על שתיים ואנו צריכים להתאים עצמינו אליו.
כשיודעים מראש מה צפוי לנו ניתן לתכנן ולשלב את הפעילויות של כל בני המשפחה באופן אידיאלי. כבר אז עלה במוחי הרעיון על שגרת סדר יום, חשבתי על שעון שבכל רגע נתון ביום יציב תמונה המציינת מה קורה (גם בשביל האבות שבדרך כלל פחות מפנימים וזוכרים את הענין...). לאחר לידתו של בני רועי, התחלתי לקדם את הרעיון ולהוציאו אל הפועל...
זה לקח זמן! ואחרי לידת בתי השלישית דניאל, המוצר הושלם. עם גדילתם של ילדיי זיהיתי צרכים נוספים הקשורים לשגרה, ומשגרת יום קבועה של תינוק בגיל שנה/שנתיים
(למשל טקס קבוע לפני השינה: ארוחה, אמבטיהצחצוח שיניים ולישון) הוספתי עוד פעילויות רלוונתיות על פי גיל (למשל: ביקור חברים, חוגים ושעורי בית).
בהדרגה, מה שהתחיל ככלי להורה הפך למשחק מלמד לילדים. הרעיון הלך והתפתח... ואיתו מוצר נוסף... המוצר המשלים של שעוני לשגרה יומית וסדר יום הוא הלוח השבועי לתכנון השגרה השבועית של הילד. מילוי הלוח השבועי בשיתוף עם הילד בצורה כייפית ומהנה (בגיל מסויים הם עושים זאת לבד): חוגים, ימי הולדת, זמן אמא/אבא, ים/בריכה/חופש וכדומה, משלימה את השגרה והתהייה מה עושים כל יום אחרי הגן והבית ספר וכך התמונה הושלמה.
כיום החברה בפיתוח של שני מוצרים נוספים... בקרוב 
x

#{title}

#{text}

#{price}